Wychowawcza inaczejWychowawcza inaczej - recepty na małe spięcia.

Nasza propozycja to seria ćwiczeń, które możesz dowolnie przestawiać i łączyć. Możesz zaplanować całą lekcję lub wybrać pojedyncze ćwiczenia, traktując je jako pretekst do rozmowy. No właśnie - ROZMOWY. To jakość komunikacji między człowiekiem a człowiekiem w znacznym stopniu wpływa na jego relacje z otoczeniem i samym sobą i dlatego uważamy, że warto ten temat poruszyć z młodymi ludźmi. Komunikujmy się ćwicząc komunikację!

 

strona główna projektu wychowawcza inaczej. Elementy: werbalnie - kwadrat komunikacyjny, niewerbalnie - ekspresja ciała, ćwiczenia

 

Zespół

Emilia Żuber, Katarzyna Michalska, Ewelina Iwan, Jarosław Basaj

Jesteśmy nauczycielami, wychowawcami, trenerami, entuzjastami edukacji. Dzielimy się pomysłami, chcemy inspirować i motywować do działania.

Emilia Żuber - nauczycielka języka niemieckiego, języka polskiego dla cudzoziemców, trenerka myślenia wizualnego, liderka Filmoteki Szkolnej.

Katarzyna Michalska - nauczycielka języka polskiego i wychowania do twórczości, prowadzi warsztaty i publikuje w obszarze edukacji kulturowej i medialnej, animatorka kultury.

Ewelina Iwan - nauczycielka języka angielskiego, tutorka, organizatorka licznych międzynarodowych warsztatów integracyjnych dla młodzieży, autor programu nauczania "Kompetentni w relacjach-skuteczni w języku"

Jarosław Basaj - nauczyciel języka polskiego, trener w ogólnopolskich programach edukacyjnych, m.in.: „Asy Internetu”, „Cybernauci”, prelegent w programie „KinoSzkoła”, lider Filmoteki Szkolnej, realizuje też własne projekty.

cztery osoby

fot. Krzystof Pacholak